0
0

Ваша корзина пуста!

         Ноутбуки та ультрабуки стають зручним інструментом, невід'ємною частиною побуту та дозвілля кожного користувача персонального комп'ютера, який, у свою чергу, йде на другий план. Ноутбук менший, легший, зручніший, він мобільний. Сучасні моделі ноутбуків оснащені потужним процесором і відеокартою, які дозволяють грати в сучасні 3D ігри, вирішувати ємні завдання, пов'язані з графікою та складними розрахунками, і все це в будь-якому місці, в будь-який час (у поїзді, літаку, кораблі, на природі з друзями).

             Виробники ноутбуків намагаються зробити їх легшими, тоншими, забезпечити максимальну продуктивність для більшого комфорту користувача. За таких вимог складно забезпечити максимальну надійність і більший ресурс. Як показує практика, стаціонарні комп'ютери мають ресурс роботи більше, ніж у ноутбука. У ПК не використовують мініатюрні деталі та вузли, а процесор та графічний чіп захищає від перегріву потужна система охолодження, чого не скажеш про дітище мобільних технологій. З ноутбуком необхідно поводитися акуратно, оскільки це апарат високотехнологічний. Досягаючи мінімальних розмірів, виробники вміщують у нього максимально можливе оснащення, при цьому він тендітний, його легко зламати. 

Фахівцями нашого сервісу можуть проводитися наступні роботи по діагностиці та ремонт ноутбуків, нетбуків та ультра буків:

 

-          Заміна клавіатур, екранів (матриць), складових корпусу (реставрація корпусу)

-          Заміна стандартного блоку пам’яті HDD на швидкісний модуль SSD

-          Заміна або додавання оперативної пам’яті

-          Відновлення після залиття ноутбука рідиною

-          Відновлення системи живлення материнської плати та ремонт блоків живлення

-          Відновлення, реставрація (реболл або заміна) графічних чипів (GPU), процесорів (CPU) та  чипсетів материнських плат

-          Чистка ноутбуків від пилу, заміна термопасти та термоінтерфейсів

-          Зняття паролів з системи BIOS та розблокування BitLocker

 

 

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 17:00, крім понеділка. Магазин «PcPoinT» знаходиться по вул. Ушинського 14Б, в торці будинку на паркові, праворуч від супермаркету NOVUS, великі скляні двері.

тел. 097-937-72-98; 063-238-83-54

        

Instagram: https://www.instagram.com/old.pcpoint.in.ua/    Facebook: https://www.facebook.com/old.pcpoint.in.ua/