0
0

Ваша корзина пуста!

                   Буває прикро, коли приходиш додому, хочеш подивитись кіно, поспілкуватися у соціальних мережах чи пограти в улюблену гру, а комп'ютер, замість звичного, привітного сигналу BIOS, не видає зображення на екран або безперервно пищить, або взагалі не включається і мовчить. У такому разі вам потрібний ремонт комп'ютера. Не впадайте у відчай, Вашого помічника можна відремонтувати! Але для того, щоб це було швидко і якісно, ​​необхідно зробити попередню діагностику! Ми чудово розуміємо, що везти кудись свій домашній ПК дуже незручно, та й часу особливо на це немає! Але запевняємо Вас, краще виділити годину та привезти ПК до фахівців, ніж викликати «майстра» додому. Як показує наш багаторічний досвід, "домашні майстри" дуже рідко правильно ставлять діагноз поломки. Часто, після цього Ви йдете купувати саме ту запчастину, на яку вказав «діагностик», інсталюєте її, а комп'ютер так і не запустився.


             Діагностика комп’ютера та комплектуючих здійснюється при клієнті у зазначений час по попередньому запису. Усі можливі діагностичні процедури робимо при Вас. Тільки у найскладніших випадках Ваше техніка може залишитися на детальну діагностику більше ніж робочий день.

             У наші послуги по ремонту комп’ютера входить сама діагностика, виявлення несправностей та їх характер (програмна несправність, чи апаратна) та сам ремонт (заміна комплектуючих або реставрація програмного забезпечення). Наша команда за весь час роботи, намагається зробити так, щоб Ви повернулися додому з робочим комп’ютером у короткий термін!

 

Ми працюємо для Вас щодня з 9:00 до 17:00, крім понеділка. Магазин «PcPoinT» знаходиться по вул. Ушинського 14Б, в торці будинку на паркові, праворуч від супермаркету NOVUS, великі скляні двері.

тел. 097-937-72-98; 063-238-83-54

Instagram: https://www.instagram.com/old.pcpoint.in.ua/    Facebook: https://www.facebook.com/old.pcpoint.in.ua